~*I love Anny!*~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~*I love Anny!*~

Welcome!!!!!!!!!!!Lepo se provedi!!!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  Reguj se na Dulce 4um  

 

 OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...

Ići dole 
+7
BeBiTa ReBeLde
*Anny*Princess*
Roberta*Bojana*Dulce
~*Anny*Princess*~
*Dulce*Maria*
dajana.sm
~ZiKi~DuLcE~
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~ZiKi~DuLcE~
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
~ZiKi~DuLcE~


Broj poruka : 31
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 2:00 pm

Ovako...U mojoj skoli ima MUZICKI FESTIVAL,u kojem ja ucestvujem sa mojim bendom kao RBD KIDS....Festival je za manje od mesec dana,a meni treba jos ANNIE...Ako je neko zainteresovan,ili neko od vasih druagrica...Neka mi posalje privatnu poruku....Inace i van festivala idemo na koncert od RBD-a karte za I red su obezbedjene i ako uspemo da ih upoznamo...Ajd PLS neka se neko javi....

I jos nemamo PONCHA!!!Isto nam treba PONCHO!!!Ako imate u skolici recite mu da mi se javi!!

P.S.Bilo bi pozeljno da je najdalje iz BGD-a i da je 96,95 ili 94...Kissssssss
Nazad na vrh Ići dole
dajana.sm
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
dajana.sm


Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 4:38 pm

E .....ja iz S.Mitrovice
Nazad na vrh Ići dole
dajana.sm
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
dajana.sm


Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeČet Apr 10, 2008 4:39 pm

A ja ih OBOZAVAMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
pogotovu ANNY pale Neutral
Nazad na vrh Ići dole
~ZiKi~DuLcE~
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
~ZiKi~DuLcE~


Broj poruka : 31
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Apr 11, 2008 4:04 am

Ok....Ko zeli da se prijavi da bude u RBD KIDS-u i da upozna RBD neka postavi slikicu i da kaze sve o sebi...A gde je Sremska Mitrovicaa??Blizu BGD-A? Smile
Nazad na vrh Ići dole
dajana.sm
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
dajana.sm


Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Apr 11, 2008 5:49 am

pa blizu smo nismo toliko daleko
Nazad na vrh Ići dole
dajana.sm
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
dajana.sm


Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Apr 11, 2008 5:50 am

imas moju sliku znas gde i ima nesto o meni
Nazad na vrh Ići dole
~ZiKi~DuLcE~
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
~ZiKi~DuLcE~


Broj poruka : 31
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Apr 11, 2008 12:01 pm

dajana.sm ::
imas moju sliku znas gde i ima nesto o meni

Posalji mi nekoliko svojih slikica,ali bas gde se cela vidis i oci & co....
Napisi mi sve o tebi kao kada se upisujes u Lexskon...
Nazad na vrh Ići dole
~ZiKi~DuLcE~
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
~ZiKi~DuLcE~


Broj poruka : 31
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Apr 11, 2008 12:03 pm

VAZNO...KO ZELI PREKO PM-A NEKA MI POSALJE NEKOLIKO SVOJIH SLIKICA I NEKA ODGOVORI NA OVA PITANJA!!!

1.Ja sam...
2.Rodio/la sam se u,dana,sati......
3.U horoskopu sam...
4.Ucim...
5.Bavim se...
6.Kada porastem bicu...
7.Slusam...
8.Gledam...
9.Kod ljudi nepodnosim.......
10.Kod ljudi cenim...
11.Moje najlosije osobine su...
12.Moje najbolje osobine su....
13.Drugi za mene kazu...
14.Moj fazon je....
15.Omiljena boja mi je......
16.Moja zivotna zelja je...
17.Sta bi uradio/la sa 10000000$?
18.Koga bi vodio/la na pusto ostrvo?
19.Da li mrzis ponedeljak?
20.Zavisis od...
21.Da li te smara ovo?
Nazad na vrh Ići dole
*Dulce*Maria*
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
*Dulce*Maria*


Broj poruka : 126
Godina : 28
Localización : Pancevo City =o)
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Apr 11, 2008 12:32 pm

hey...hocu ja da budem Anahi... ja sam sa foruma koji mi je u potpisu tamo imas moje slike i poslacu ti jos... sigurno me znas ja sam ***Dulce*Maria*** tamo... ja sam iz Panceva to je odmah pored Bg-a... moze da se stigne u Bg za 30min i manje...ajde mi posalji tvoj e-mail pa da ti posaljem tamo nove slike...na kojim se vidim cela...
Nazad na vrh Ići dole
~*Anny*Princess*~
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
~*Anny*Princess*~


Broj poruka : 779
Godina : 27
Datum upisa : 16.03.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Apr 11, 2008 12:39 pm

Ja zivim na novom beogradu
Poslala sam ti test
I sacu slike
Nazad na vrh Ići dole
https://miacolucci.forumsr.com
~ZiKi~DuLcE~
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
~ZiKi~DuLcE~


Broj poruka : 31
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Apr 11, 2008 1:41 pm

~*Anny*Princess*~ ::
Ja zivim na novom beogradu
Poslala sam ti test
I sacu slike

OK!!!

*Dulce*Maria* ::
hey...hocu ja da budem Anahi... ja sam sa foruma koji mi je u potpisu tamo imas moje slike i poslacu ti jos... sigurno me znas ja sam ***Dulce*Maria*** tamo... ja sam iz Panceva to je odmah pored Bg-a... moze da se stigne u Bg za 30min i manje...ajde mi posalji tvoj e-mail pa da ti posaljem tamo nove slike...na kojim se vidim cela...

Ewo ti mail!!!
rbdkids_bgd@yahoo.com
Nazad na vrh Ići dole
~*Anny*Princess*~
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
~*Anny*Princess*~


Broj poruka : 779
Godina : 27
Datum upisa : 16.03.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 4:32 am

Sta trebamo da uradimo?
Da pevamo u skoli?
O que??
Nazad na vrh Ići dole
https://miacolucci.forumsr.com
dajana.sm
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
dajana.sm


Broj poruka : 20
Datum upisa : 09.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 4:53 am

da pevam??a ne nemam bas lep glas
Nazad na vrh Ići dole
~ZiKi~DuLcE~
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
~ZiKi~DuLcE~


Broj poruka : 31
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 5:01 am

~*Anny*Princess*~ ::
Sta trebamo da uradimo?
Da pevamo u skoli?
O que??

Aha...
Nazad na vrh Ići dole
~*Anny*Princess*~
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
~*Anny*Princess*~


Broj poruka : 779
Godina : 27
Datum upisa : 16.03.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 4:16 am

A vi samo zbog slike odredite ni glas necete da cujete
Nazad na vrh Ići dole
https://miacolucci.forumsr.com
~ZiKi~DuLcE~
♥♥Bienvenida♥♥
♥♥Bienvenida♥♥
~ZiKi~DuLcE~


Broj poruka : 31
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeNed Apr 13, 2008 7:50 am

~*Anny*Princess*~ ::
A vi samo zbog slike odredite ni glas necete da cujete
Pa to ide posle...=)
Nazad na vrh Ići dole
*Dulce*Maria*
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
*Dulce*Maria*


Broj poruka : 126
Godina : 28
Localización : Pancevo City =o)
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePon Apr 14, 2008 12:20 pm

ja imam lep glas..bar tako kazu! e Ziki ja sam ti poslala na pm!
Nazad na vrh Ići dole
~*Anny*Princess*~
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
~*Anny*Princess*~


Broj poruka : 779
Godina : 27
Datum upisa : 16.03.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePon Apr 14, 2008 1:03 pm

I sliku?
Nazad na vrh Ići dole
https://miacolucci.forumsr.com
*Dulce*Maria*
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
*Dulce*Maria*


Broj poruka : 126
Godina : 28
Localización : Pancevo City =o)
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 11:44 am

da!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*Anny*Princess*~
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
~*Anny*Princess*~


Broj poruka : 779
Godina : 27
Datum upisa : 16.03.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeUto Apr 15, 2008 1:42 pm

super
sta ti kaze?
Nazad na vrh Ići dole
https://miacolucci.forumsr.com
*Dulce*Maria*
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
*Dulce*Maria*


Broj poruka : 126
Godina : 28
Localización : Pancevo City =o)
Datum upisa : 06.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 4:58 am

jos nista mi nije rekla...................................................................... Crying or Very sad moyda nije bila na forumu....
Nazad na vrh Ići dole
Roberta*Bojana*Dulce
♥♥Moderators♥♥
♥♥Moderators♥♥
Roberta*Bojana*Dulce


Broj poruka : 120
Localización : U pustinji sa RBD, da ne widimo Erreway!!!!:D
Datum upisa : 23.03.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimeČet Apr 17, 2008 7:12 am

iiii ja bih da uipoznam rbd
ajde poshto swi imamo e mail
mislim ko nema dacu mu
da nekako probijemo led i da swi neki sa 4uma upoznaju rbd!!!!
to bi bilo extra!!!!!!
samo da je moguce,
ma bar da uzmemo autograme i da se slikamo!!!!
ko zeli da pomogne neka se jawi
i neka se jawi bar neko ko zeli da pomogne i zna
spanski!!!!
besos!!!!!
i da taj neko mora da pomogne jer ne mogu sama!!!
♥♥♥♥♥♥♥♥
















I love you I love you Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
~*Anny*Princess*~
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
♥♥♥♥Admin♥♥♥♥
~*Anny*Princess*~


Broj poruka : 779
Godina : 27
Datum upisa : 16.03.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Apr 18, 2008 1:46 pm

Ja cu ti dati adresu 4uma gde smo vec zapoceli nesto
U tom fazonu
Da iznenadimo RBD
A ja cu da posaljem bravo pismo da obezbedi da upoznamo rbd
Nazad na vrh Ići dole
https://miacolucci.forumsr.com
Roberta*Bojana*Dulce
♥♥Moderators♥♥
♥♥Moderators♥♥
Roberta*Bojana*Dulce


Broj poruka : 120
Localización : U pustinji sa RBD, da ne widimo Erreway!!!!:D
Datum upisa : 23.03.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Apr 18, 2008 2:54 pm

ja sam wetj poslala!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Anny*Princess*
♥♥Moderators♥♥
♥♥Moderators♥♥
*Anny*Princess*


Broj poruka : 132
Godina : 28
Localización : Zrenjanin
Datum upisa : 02.04.2008

OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitimePet Maj 02, 2008 9:38 am

Roberta*Bojana*Dulce ::
iiii ja bih da uipoznam rbd
ajde poshto swi imamo e mail
mislim ko nema dacu mu
da nekako probijemo led i da swi neki sa 4uma upoznaju rbd!!!!
to bi bilo extra!!!!!!
samo da je moguce,
ma bar da uzmemo autograme i da se slikamo!!!!
ko zeli da pomogne neka se jawi
i neka se jawi bar neko ko zeli da pomogne i zna
spanski!!!!
besos!!!!!
i da taj neko mora da pomogne jer ne mogu sama!!!
♥♥♥♥♥♥♥♥
















I love you I love you Very Happy


DA HOCU I JA DA UPOZNAM RBD I DA DOBIJEM AUTOGRAM I DA SE SLIKAM SA NJIMA!!!!!!!!!!!JA ZELIM DA POMOGNEM ALI NE ZNAM SPANSKI!!!!!!


~*Anny*Princess*~ ::
Ja cu ti dati adresu 4uma gde smo vec zapoceli nesto
U tom fazonu
Da iznenadimo RBD
A ja cu da posaljem bravo pismo da obezbedi da upoznamo rbd

Da ja sam jos juce poslala pismo Bravu da nam obezbedi da upoznamo RBD!!!!!!!A kada izlazi Bravo?????
Nazad na vrh Ići dole
http://anny-dull.my-free-forums.com/
Sponsored content





OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Empty
PočaljiNaslov: Re: OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...   OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
OBAVESTENJE!!!Za sve koje zele da upoznaju RBD i Annie...Ali za one koje vole najvise Annie...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» hAPPY bRTHDAY ~*~ Annie ~*~ (15)
» koje je tvoje cudoviste,ime?
» Obavestenje!
» Obavestenje
» Obavestenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~*I love Anny!*~ :: Welcome :: Obavestenja-
Skoči na: